استوریج

استوریج

Storage

مزایای استوریج (Storage)
از طریق اینترنت شبکه LAN و شبکه WAN می توانید به اطلاعات خودتون دسترسی داشته باشید.
می توانید از طریق دستگاه های مختلف دسترسی داشته باشید – از طریق گوشی های موبایل ، تبلت ها ، انواع لب تاپ ها و سیستم های الکترونیکی به راحتی دسترسی داشته باشید به منابع و به این استوریج ها متصل بشوید و اطلاعات خودتون رو جابجا کنید ، مدیریت کنید .
نیاز به یک استوریج برای هر شرکت هر چند کوچک نیاز اساسی هستش و این استوریج باید به صورت (Centalize) یا متمرکز باشد و باید بتوان آن را از جاهای مختلف مدیریت کرد و بهشون دسترسی داشت.
استوریج مورد نظر دارای پلاگین های حرفه ای برای ارائه هرچه بیشتر خدمات هستش ، به جرأت می توان گفت سرور استوریج پیشنهادی با کمترین هزینه یکی از بهترین های خود برای سازمان ها ، ادارات و شرکت ها تا رنج متوسط 100 تا 150 شعبۀ غیر متمرکز و 80 سرور به همراه 100000 کاربر می باشد. شما به راحتی می توانید یک Private Cloud رو روی بستر اینترنت و اختصاصی خودتون داشته باشید.
این استوریج بر روی تمام پلت فرم ها به راحتی جواب می دهد.
همراه با استوریج یک سیستم بسیار عالی نصب می شود که تمامی موارد مربوطه به استوریج را کنترل و گزارش می دهد اینکه چه کاربرانی وصل هستند و روی هر اینتر فیس چه پهنای باندی در حال استفاده شدن هستش در حالت کلی وضعیت دستگاه چگونه است و میزان استفاده استوریج از منابع CPU و RAM سرور در چه حد هستش ، تنها گوشۀ کوچکی از این امکانات می باشد.
این سرور خدماتی را مانند DNS Server ، Download Station ، VPN Server ، Plex Media Server ، Cloud Sync ، Cloud Fleet ، Card DAV Server ، CMS ، Directory Server ، Doker ، Bittorren Sync ، Asterisk ، IP Camera ، Drupal Mail Server ، HasPlm ، Joomla ، Java Manager، GIT Server ، Web Server ، Node.js ، Moodle ، Mail Station ، Logitec Media Server ، Magento Odoo8 ، Perl ، Os Commerce ، Media Server ، Mariadb ، Minim Server ، Os ticket ، Note Station ، Open ERP7 ، Orange HRM ، Photo Station ، Python3 ، Python Modoule ، PHP Myadmin ، PHP BB ، PHP Pear Redmine ، Radiuse Server ، Podcast generator ، Presta shop ، Proxy Server ، Time Backup ، Surveilance Station ، Sugar CRM ، SSo Server ، Ruby Sun (Apache Software) ، Video Station ، Virtual Here ، Vtiger CRM APTmirror ، Advanced Power manager ، Xcloud ، Word Press ، Webalizer ارائه می دهد

Boot Strap installer ، OpenHAB.org ، Adminer به عنوان Storage برای سرورهای Esxi نیز می توان از آن استفاده نمود.
در این سرور تا 13 تا هارد می توان اضافه نمود که این مقدار هارد تا ماکزیمم 13×8TB =104 ترابایت را پشتیبانی می نماید.
این استوریج کاملاً با Active Directory سازگار است و در صورت لزوم درون خودش هم Radius سرور را دارد و از Raid های مختلف نیز پشتیبانی می نماید.
یکی از مهمترین مزیت های این استوریج سازگاری کامل با Cloud هستش که در سناریوهای مختلف Cloud امکانات بی نظیری را ارائه می دهد .
شرکت داده پردازان رابو مفتخر است یکی از بی نظیرترین استوریج های دنیا را با طیف وسیعی از خدمات و قابلیت ها ، با قیمت باورنکردنی و کاملاً به صرفه از نظر اقتصادی به مشتریان خود ارائه می دهد. امید است گامی هرچند کوچک در جهت رشد و اعتلای میهن عزیزمان برداریم.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به گروه صنعتی پارس تکنیک است و در صورت هرگونه تخلف ، متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند

گروه صنعتی پارس تکنیک

شرکت پیشگامان آراز جاویدان
شرکت داده پردازان رابو
شرکت فراپردازش پارس
تهران،چهارراه ولیعصر،ابتدای خیابان صبای شمالی،پلاک85
مشهد،شهرک صنعتی توس،فاز۱،بلوار صنعت،ساختمان شقایق،واحد9 زنجان،مجتمع تجاری و اداری بهاران،طبقه اول،واحد 71