گروه پارس تکنیک

گروه صنعتی پارس تکنیک

Pars Technic Industrial Group

فناوری اطلاعات و ارتباطات ، بدون شک تحولات گسترده ای را در تمامی عرصه های اجتماعی و اقتصادی بشریت به دنبال داشته و تأثیر آن بر جوامع بشری به گونه ای است که جهان امروز به سرعت در حال تبدیل به یک جامعه اطلاعاتی است.
جامعه ای که در آن دانایی و میزان دسترسی و استفاده مفید از دانش ، دارای نقشی محوری و تعیین کننده است. صنعت IT در جهان از سال 2000 به بعد تحولات بسیاری را به خود دیده است. هر روزه مردم با یک تکنولوژی جدید روبه رو می شوند و دنیای پیچیده و پیشرفته امروزی مردم را وادار به حرکت می کند. امروز شاهد آن هستیم که این صنعت نوع زندگی و انجام کارها را به کلی در حال دگرگون کردن است و این دگرگونی در ابعاد مختلفی خواهد بود.
یعنی در شکل اجرا ، زمان و سرعت انجام کارها، هزینه و حتی کیفیت و نتیجه نهایی انجام کار. بدیهی است داشتن اطلاعات روز در این بخش جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان الزامی است. لذا وجود شرکتی که سیاستش مبتنی بر آگاهی کامل بر بازار و تکنولوژی روز باشد تا بتواند بهترین و اقتصادی ترین سرویس را به مشتریان خود ارائه دهد از اهمیت زیادی برخوردار است.گروه صنعتی پارس تکنیک با داشتن چنین چشم اندازی سیاست های خود را پایه ریزی کرده و تاکنون در اجرای آن کوشا بوده است.
گروه صنعتی پارس تکنیک به همت جمعی از متخصصان و کارشناسان ، عمده فعالیت خود را در زمینه زیر ساختار شبکه های ارتباطی هدف گذاری کرده است. دربسیاری از موارد دیدگاه مدیران و صاحبان صنایع نسبت به صنعت IT صرفاً نگاه هزینه ای بوده است این شرکت ضمن پرداختن به پروژه های زیرساختار تمام سعی خود را در جهت ارائه پروژه هایی نموده است که علاوه بر حذف هزینه های اضافی آن صنایع باعث رشد، شکوفایی ، افزایش راندومان کاری و استفاده از خدمات نوین با کمترین هزینه ایجاد گردد.
در حال حاضر این گروه صنعتی با داشتن نیروهای کارشناس و مجرب در مقاطع مختلف رشته های تحصیلی مرتبط ، در زمینه فروش قطعات ، سرور ، دستگاه های ذخیره سازی ، نصب و راه اندازی ، خدمات پس از فروش و شبکه حضور فعال داشته ، که با درایت و آینده نگری مدیران طراح ، توسعه و روابط بین الملل این شرکت توانسته است به جمع بزرگان IT کشور بپیوندد.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به گروه صنعتی پارس تکنیک است و در صورت هرگونه تخلف ، متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند

گروه صنعتی پارس تکنیک

شرکت پیشگامان آراز جاویدان
شرکت داده پردازان رابو
شرکت فراپردازش پارس
تهران،چهارراه ولیعصر،ابتدای خیابان صبای شمالی،پلاک85
مشهد،شهرک صنعتی توس،فاز۱،بلوار صنعت،ساختمان شقایق،واحد9 زنجان،مجتمع تجاری و اداری بهاران،طبقه اول،واحد 71